Logo Logo Logo Logo Logo
  • Collectie Bonebakker
    • Sleutel van Amsterdam
    • Sleutel van Amsterdam Dag & Nacht
    • Bruggen van Amsterdam
    • Regalia Kroon
    • Impressionisme
    • MOONY COLLECTIE
    • Cascade
    • Eigentijdse juwelenklassiekers
    • Gekleurde Diamant
    • TROUWRINGEN EN VERLOVINGSRINGEN
    • Unieke juwelen
    • Zegelringen uit Amsterdam
    • Exclusieve Meesterwerken
  • Europese juweliershuizen
    • Boucheron
    • Messika
    • Buccellati
    • Ole Lynggaard
    • Stephen Webster
    • Pasquale Bruni
    • Nanis
    • John Hardy
    • Alessandra Dona
    • Pesavento
    • Repossi
  • Uitgelichte juwelen
    • Voor de allerliefste
    • Sweet stacks
    • Geboortecadeaus
    • Selectie van de maand
    • Juwelen met kleur
    • Bestsellers
    • Juwelen met bloemen
    • Juwelen voor mannen
    • Klein maar fijn
    • Ringen
    • Oorbellen
    • Armbanden
    • Kettingen
  • Meesterwerken
  • Service
  • Sinds 1792
  • Contact
  • English
0
  • Geen producten in het winkelwagentje.
Winkelwagentje Totaal:€0.00
  • Collectie Bonebakker
    • Sleutel van Amsterdam
    • Sleutel van Amsterdam Dag & Nacht
    • Bruggen van Amsterdam
    • Regalia Kroon
    • Impressionisme
    • MOONY COLLECTIE
    • Cascade
    • Eigentijdse juwelenklassiekers
    • Gekleurde Diamant
    • TROUWRINGEN EN VERLOVINGSRINGEN
    • Unieke juwelen
    • Zegelringen uit Amsterdam
    • Exclusieve Meesterwerken
  • Europese juweliershuizen
    • Boucheron
    • Messika
    • Buccellati
    • Ole Lynggaard
    • Stephen Webster
    • Pasquale Bruni
    • Nanis
    • John Hardy
    • Alessandra Dona
    • Pesavento
    • Repossi
  • Uitgelichte juwelen
    • Voor de allerliefste
    • Sweet stacks
    • Geboortecadeaus
    • Selectie van de maand
    • Juwelen met kleur
    • Bestsellers
    • Juwelen met bloemen
    • Juwelen voor mannen
    • Klein maar fijn
    • Ringen
    • Oorbellen
    • Armbanden
    • Kettingen
  • Meesterwerken
  • Service
  • Sinds 1792
  • Contact
  • English
  • COLLIER MAANSTEEN goud Toevoegen aan winkelwagen
    18 karaat geelgouden ketting met witte maansteen en kwastje – Collectie Key of Amsterdam
    €3,450.00
  • ring maansteen geelgoud Toevoegen aan winkelwagen
    18 karaat geelgouden ring met maansteen, uit de Key of Amsterdam-collectie
    €3,780.00
  • ring rubellite yellow gold Toevoegen aan winkelwagen
    18 karaat geelgouden ring met roze toermalijn, uit de Key of Amsterdam-collectie
    €5,100.00
  • cabochon aqua Toevoegen aan winkelwagen
    18 karaat witgouden ring 'Sleutel van Amsterdam' met aquamarijn cabochongeslepen
    €3,120.00
  • london blue topaas ring goud Toevoegen aan winkelwagen
    18 karaat witgouden ring met ovale London Blue-topaas uit de Key of Amsterdam-collectie
    €8,400.00
  • ring white gold aquamarine Key of Amsterdam Toevoegen aan winkelwagen
    18 karaat witgouden tweekleurige ring met aquamarijn, uit de Key of Amsterdam-collectie
    €12,300.00
  • Sleutel van Amsterdam Collectie ring smaragd witgoud Lees verder
    18 karaat witgouden tweekleurige ring met smaragd, uit de Key of Amsterdam-collectie
  • Amsterdam-ring in witgoud met mintgroene toermalijn Lees verder
    Amsterdam-ring in witgoud met mintgroene toermalijn
  • roze toermalijn ring goud Toevoegen aan winkelwagen
    Bonebakker 18 karaat geelgouden ring met de Sleutel van Amsterdam en roze toermalijn van 2,25 karaat
    €3,100.00
  • Bonebakker Sleutel van Amsterdam ring groene toermalijn 2 Lees verder
    Bonebakker Sleutel van Amsterdam geelgouden ring met groene toermalijn indigoliet
  • necklace key fancy yellow diamond Toevoegen aan winkelwagen
    Chique ketting van witgoud met een gele diamant in de vorm van de Sleutel van Amsterdam
    €17,100.00
  • Key of Amsterdam cocktailring van geelgoud met rubelliet Toevoegen aan winkelwagen
    Key of Amsterdam cocktailring van geelgoud met rubelliet
    €9,800.00
  • 1
  • 2
Bonebakker Juwelier - Van Baerlestraat 27 - 1071 AN Amsterdam (NL) - info@bonebakker.nl - tel +31206737577 - KVK 51965666
Algemene voorwaarden / Privacy verklaring